Front Side Studio © 2020 All Rights Reserved
we use cookies on this site

Artur Dusiński, absolwent Sopockich Szkół Fotografii, pasjonat żeglarstwa oraz narciarstwa. Specjalizuję się w fotografii modowej, reklamowej oraz zdjęciach wnętrz. Od 2009 roku buduję swoją markę pod szyldem Front Side Studio. Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez te lata, zaowocowały wypracowaniem metod, gwarantujących sprawną i udaną kooperację z Klientem. W działaniach, nieodłącznie wspierają mnie  wykwalifikowani styliści, dekoratorzy wnętrz, wizażyści, fryzjerzy, charakteryzatorzy, oraz oświetleniowcy i scenografowie.

 

Specjalizuję się w fotografii:
Architektury

Profesjonalne zdjęcia wnętrz, to jeden z kluczowych czynników decydujących o skutecznej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. To również oferta dla hoteli, deweloperów, biur projektowych, stoczni jachtowych oraz architektów, którzy chcą się pochwalić zrealizowanymi projektami lub uzupełnić swoje portfolio.

Reklamowej

Począwszy od lookbook’ów i sesji wizerunkowych dla projektantów oraz firm odzieżowych, poprzez zdjęcia korporacyjne, portrety biznesowe, aż do packshootow, zdjęć kreacyjnych i fotografii kulinarnej. Perfekcyjnie wykonane zdjęcia reklamowe to nieoceniona wartość podczas budowania pozytywnych relacji z klientem, szczególnie na rynku e-commerce i w outdoorze.

Reportażowej

Fotoreportaż z konferencji, targów, relacja z eventu firmowego, koncertu, imprezy sportowej czy też fotosy filmowe. Wszędzie tam, gdzie organizatorzy lub osoby uwiecznione na zdjęciach potrzebują wizualnej dokumentacji wydarzeń.