Front Side Studio © 2017 All Rights Reserved
we use cookies on this site

Info

Artur Dusiński, absolwent Sopockich Szkół Fotografii, pasjonat żeglarstwa oraz narciarstwa. Od 2009 buduje swoją markę pod szyldem Front Side Studio, specjalizuje się w fotografii modowej, reklamowej oraz zdjęciach wnętrz. Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez ten czas, zaowocowały wypracowaniem trzech zasad gwarantujących sprawną i udaną współpracę z Klientem:  kreatywność – jakość – profesjonalizm
W dążeniu do tych celów, wspierają mnie  wykwalifikowani styliści, dekoratorzy wnętrz, wizażyści, fryzjerzy, charakteryzatorzy, oraz oświetleniowcy i scenografowie.

 

Specjalizuję się w fotografii:
Architektury

Profesjonalne zdjęcia wnętrz, to jeden z kluczowych czynników decydujących o skutecznej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. To również oferta dla hoteli, deweloperów, biur projektowych, stoczni jachtowych oraz architektów, którzy chcą się pochwalić zrealizowanymi projektami lub uzupełnić swoje portfolio.

Reklamowej

Począwszy od lookbook’ów i sesji wizerunkowych dla projektantów oraz firm odzieżowych, poprzez zdjęcia korporacyjne, portrety biznesowe, aż do packshootow, zdjęć kreacyjnych i fotografii kulinarnej. Perfekcyjnie wykonane zdjęcia reklamowe to nieoceniona wartość podczas budowania pozytywnych relacji z klientem, szczególnie na rynku e-commerce i w outdoorze.

Reportażowej

Fotoreportaż z konferencji, targów, relacja z eventu firmowego, koncertu, imprezy sportowej czy też fotosy filmowe. Wszędzie tam, gdzie organizatorzy lub osoby uwiecznione na zdjęciach potrzebują wizualnej dokumentacji wydarzeń.