Front Side Studio © 2017 All Rights Reserved
we use cookies on this site

profilowe-1-3

Artur Dusiński, absolwent Sopockich Szkół Fotografii, pasjonat żeglarstwa i narciarstwa. Od 2009 buduję swoją markę pod szyldem Front Side Studio, specjalizuję się w fotografii architektury, mody i reportażu. Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez ten czas, zaowocowały wypracowaniem trzech zasad gwarantujących sprawną i udaną współpracę z Klientem:
kreatywność – jakość – profesjonalizm
W dążeniu do tych celów, wspierają mnie współpracujący wykwalifikowani styliści: żywności, wnętrz, ubioru, wizażyści, oraz fryzjerzy, charakteryzatorzy, oświetleniowcy i scenografowie.

 

Specjalizuję się w fotografii:
Architektury

Profesjonalne zdjęcia wnętrz, to podstawa przy sprzedaży nieruchomości lub wynajmie apartamentów. To również oferta dla hoteli, deweloperów i architektów, którzy chcą się pochwalić wykonanymi realizacjami albo uzupełnić portfolio.

Reklamowej

Począwszy od lookbook’ów i sesji wizerunkowych dla projektantów oraz firm odzieżowych, poprzez zdjęcia korporacyjne, portrety biznesowe, aż do packshootow, zdjęć kreacyjnych i fotografii kulinarnej. Profesjonalne zdjęcia reklamowe to nieoceniony atrybut przy budowaniu pozytywnych relacji z klientem, szczególnie na rynku e-commerce i w outdoorze.

Reportażowej

Fotoreportaż z konferencji, targów, relacja z eventu firmowego, koncertu, imprezy sportowej czy też fotosy filmowe. Wszędzie tam, gdzie organizatorzy lub osoby uwiecznione na zdjęciach potrzebują wizualnej dokumentacji wydarzeń.